Техніка безпеки життєдіяльності 2019-2020 н.р.

Безпека на дорозі – безпека життя

У рамках тижня безпеки дорожньго руху з 16.11 по 23.11.2018 у Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено такі заходи: єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».

22.11.2018 року відбулася зустріч із старшим інспектором з ювенальної превенції Броварського відділу майором поліції Мироненко Т.М.  та інспекторами сектору реагування патрульної поліції Василенком В. та Половком М. під час якої провели лекцію на тему «Безпечна дорога до школи». Дітям задавалися різноманітні питання про безпеку руху, на які вони активно відповідали, а на згадку сфотографувалися в поліцейській машині.

Учні нашої школи взяли участь у фото-відео конкурсі «Молодь за безпеку дорожнього руху», у якому агітували всіх учасників дорожнього руху про необхідність дотримання правил поведінки на дорозі.

 Вогонь – наш друг і ворог

11 жовтня в Княжицькій ЗОШ було проведено навчально-виховний захід для учнів початкової школи, на тему «Вогонь – наш друг і ворог». Учні 5-в класу разом із класним керівником Кириченко В.В. знайомили дітей із правилами протипожежної безпеки, а також проводили різноманітні ігри, конкурси, бесід, театральне інсценування навчального характеру з даної теми.
Учні не тільки засвоїли знання з протипожежної безпеки, а ще й весело провели час.

День рятівника

Сьогодні, 17.09. 2018 року,  в Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідно до річного плану була проведена навчальна евакуація. Також проведено конкурс малюнків серед учнів 5-7класів до Дня рятівника «Вони завжди на поготові!»

 

2017-2018 н.р.

                             Вітаємо з перемогою

Навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, формування у дітей поваги до професії рятувальника та популяризації серед молоді активного і здорового способу життя – це все частина виховного процесу  в школі. Тому було сформовану команду «Агент 101», яка 27.04.2018 року взяла участь у районних змаганнях команд юних пожежників,які проходили в смт. Калинівка.

Наша команда виборола почесне ІІІ місце. Ми вітаємо учасників із перемогою, а саме:

-         Стогній Марію (8-Б кл.)

-         Царик Алісу (8-Б кл.)

-         Пікож Вікторію (8-А кл.)

-         Олексенко Вікторію (8-Б кл.)

-         Вітер Ірину (8-Б кл.)

-         Венгер Анастасію (8-А кл.)

Дякуємо за спонсорську допомогу  підприємцю Вадиму Жуку ПрАТ «Хозімпекс».

Евакуація школи

Згідно річного плану роботи Княжицької ЗОШ I III ступенів на 2017- 2018 навчальний рік та з метою відпрацювання практичних навичок з основ  цивільного  захисту 23.04.2018 року було проведено практичне відпрацювання евакуації школи.

День цивільного захисту

Згідно річного плану роботи Княжицької ЗОШ I III ступенів та з метою відпрацювання практичних навичок з основ  цивільного  захисту 01.03.2018 року у школі пройшов День цивільного захисту, в ході якого відбулися навчальні тренування щодо надання першої медичної допомоги та дій у разі хімічної та радіаційної загрози.

ПОЗАЧЕРГОВА НАВЧАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ

У Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів  28.09.2017 року відбулася позачергова навчальна евакуація школи учнівського та педагогічного колективу школи.

Відпрацьовуючи виклик за номером 101, на гасіння умовної пожежі дуже швидко прибула пожежна команда м. Бровари та с. Княжичі. Діти мали змогу вживу спостерігати за злагодженою роботою пожежних.

А учні 7-Б класу мали нагоду зустрітися й поставити запитання начальнику відділу Цивільного захисту Броварського районного управління ГУДСНС України у Київській області – Лічагіну Андрію Олександровичу. А також мали змогу сфотографуватися з пожежною командою на згадку про цей день.

Навчальна евакуація

   26.09.2017 року в  Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідно до річного плану була проведена навчальна евакуація.

Тематичний день евакуації

Згідно річного плану роботи Княжицької ЗОШ I  III ступенів на 2016- 2017 навчальний рік та з метою відпрацювання практичних навичок з основ  цивільного  захисту 01.03.2017 року було проведено : «Живу газету  «Цивільний захист - сучасні завдання»» для учнів 5-11 класів,  практичне відпрацювання евакуації школи , проведено   навчальне тренування : надання першої допомоги потерпілим при надзвичайних ситуаціях.

Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває

Найцінніша цінність суспільства – людина, її життя та здоров'я. Проте з року в рік збільшується кількість нещасних випадків, пожеж, які впливають на здоров'я людей. І все через те, що люди не  виконують правил пожежної безпеки.

Класний керівник 5-Б класу Еміна Т.Д. підготувала змістовний захід зі своїми вихованцями на тему:  «Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває» , для учнів 1-3 –х класів. Мета заходу:  формувати уявлення про причини виникнення пожежі в побуті та її наслідки, вчити учнів правильно діяти у випадку виявлення пожежі вдома чи інших об’єктах.

Навчальна евакуація

На виконання доручення виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 13.10.2016 №88-1 «Щодо вжиття невідкладних заходів з обстеження об’єктів соціальної сфери інфраструктури та житлового фонду області», в Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів  21.10.2016 року було проведено тренування з учасниками навчально-виховного процесу щодо екстреної евакуації із приміщень закладів у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, та проведені позапланові інструктажі з учасниками навчально-виховного процесу щодо реагування на надзвичайні ситуації.

В рамках місячника "Протипожежної безпеки" було проведено конкурс плакатів :"Вогонь - наш друг, ворогонь -наш ворог", серед 5 - 7х класів

Превентивне виховання

Зустріч із працівниками поліції

День рятівника

Сьогодні , 16.09. 2016 року,  у Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідно до річного плану та у рамках проведення заходів з цивільної оборони для учнів 4 класів був проведений виховний захід до Дня рятівника. Учні 5- б класу разом  зі своїми наставником Еміною Т.Д. підготували  цікавий матеріал. В  доступній формі познайомили дітей з професією рятівника, та з тим , як потрібно діяти у разі виникнення екстремальних ситуацій.

Тематичний День евакуації

16.09.2016 року в  рамках  тижня безпеки життєдіяльності був проведений тематичний день евакуації.

Планова евакуація 2015-2016 н.р.

02.03.2016 року була проведена планова евакуація

Конкурс плакатів  "Пан вогник"

Памятка для учнів.pdf
Adobe Acrobat Document 388.1 KB

Якщо ви знайшли підозрілий предмет в установі, негайно повідомте про знахідку адміністрацію.

При виявленні вибухонебезпечного пристрою:

1. Негайно повідомте чергові служби органів внутрішніх справ, цивільного захисту.

2. Не підходьте до предмету, не торкайтеся і не пересувайте його, не допускайте до знахідки інших людей.

3. Припинити всі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету.

4. Не користуйтеся засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух).

5. Дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть місце знахідки та повідомте час її виявлення.

Пам’ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки.

 

 У випадку, коли в будинку знайдено вибуховий пристрій і Вас евакуюють:

- одягніть одяг з довгими рукавами, щільні брюки і взуття на товстій підошві. Це може захистити від осколків скла;

- візьміть документи (паспорт, свідоцтво про народження дітей тощо), гроші;

- під час евакуації слідуйте маршрутом, вказаним органами, що проводять евакуацію. Не намагайтеся "зрізати" шлях, тому що деякі райони або зони можуть бути закриті для пересування.

- тримайтеся подалі від ліній енеропостачання, що впали.

 

 Якщо Ваш будинок (квартира) опинилися поблизу епіцентру вибуху:

- обережно обійдіть всі приміщення, щоб перевірити чи немає витоків води, газу, спалахів і т.п. У темряві в жодному випадку не запалюйте сірника або свічки - користуйтеся ліхтариком;

- негайно вимкніть всі електроприлади, перекрийте газ, воду;

- з безпечного місця зателефонуйте рідним та близьким і стисло повідомите про своє місцезнаходження, самопочуття;

- перевірте, як йдуть справи у сусідів - їм може знадобитися допомога.

Правила поводження з вибухонебезпечними
Adobe Acrobat Document 125.0 KB

2014-2015 н.р.

Планова евакуація

03.02.2015 року була проведена планова евакуація

План евакуації.docx
Microsoft Word Document 21.8 KB
Правила користування побутовими електроп
Microsoft Word Document 20.7 KB
Правила поводження з вибухонебезпечними
Microsoft Word Document 21.8 KB
БЕЗПЕЧНА поведінка вдома та на вулиці.ra
compressed file archive 17.9 KB
Безпека.rar
compressed file archive 10.1 KB
Правила безпеки під час використання но
compressed file archive 24.4 KB
счетчик посещений

Сайти

Бібліотека книг українською

Щоденник

Вікіпедія

www.uk.wikipedia.org              

Острів знань

Освіта. ua

Нормативні документи про освіту МОН України

Життя школи