Вітаємо !!!

 

26 жовтня 2018 року  у м. Київ відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс у рамках проекту «Квітуча Україна для дітей» - «Барвиста осінь» . Взяли участь учні Княжицької ЗОШ: Громадчук Анна , де здобула І місце(гітара), Кошелькова Юля  - І місце(вокал), Орлюк Даніїл –І місце (фортепіано) та дует у складі Орлюк Д. та Кошелькової Ю. (фортепіана) – ІІ місце. Ми вітаємо з перемогою та бажаємо творчого натхнення !!!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

14 березня 2018 року в Броварській школі мистецтв м. Бровари було проведено обласний конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості «Дебют».

У номінації «струнно-щипкові інструменти»(гітара): Громадчук Анна (8-Б кл) здобула ІІ місце. Дует у складі: Громадчук Анни (8-Б кл.) та Проця Тараса (7-Б кл.) – здобув ІІІ місце.

Вітаємо призерів!

Вітаємо з перемогою !

24.02.2017 року учениця 10-го класу Княжицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Федоренко Анна зайняла  призове ІІІ місце у районному конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв «Кращих екскурсовод року -2017»  з оглядовою віртуальною екскурсією «Культура і побут українців».

Вітаємо з перемогою

29 січня 20147 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва в режимі он-лайн на базі Княжицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Прийняли участь Бартків Юлія (учениця 11 класу Княжицької ЗОШ), Вернигора Віра (учениця 9 класу Княжицької ЗОШ),Бузник Марія (учениця 10 класу Плосківського НВО)та Хакімова Карина (учениця 8 класу Погребської ЗОШ).

Вітаємо з перемогою: 

- Вернигору Віру – ІІ місце;

- Бартків Юлю – ІV місце.

счетчик посещений

Сайти

Бібліотека книг українською

Щоденник

Вікіпедія

www.uk.wikipedia.org              

Острів знань

Освіта. ua

Нормативні документи про освіту МОН України

Життя школи