Звіт про роботу табору "Соняшник"    29.05 - 01.06.2018

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ  БРОВАРСЬКОЇ  ДЕРЖАВНОЇ   АДМІНІСТРАЦІЇ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КНЯЖИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

вул.Шкільна,8  с.Княжичі, 07455 ,Київська область  Броварський район   тел/факс 0 (4594) -38-330

e-mail: knyaz-school@ukr.net

_______________________________________________________________________________

Перший тиждень у літньому таборі «Соняшник»

29.05 -01.06.2018

29.05 відбулося відкриття табору «Соняшник» на подвір’ї Княжицької ЗОШ. Учні урочисто проголошували свої девізи та речівки по загонам. Свято відкриття продовжилося далі цікавою програмою «Літляндія» - іграми для дітей, які підготували керівники загонів. Діти радо і активно приймали участь у цьому дійстві.

З перших днів учні почали активно працювати над створенням стінних газет від загонів. У результаті  у фойє школи красуються чудові,креативні твори.

Ранкова зарядка у нашому таборі – це заряд бадьорості на весь день. Діти разом із учителями фізкультури пропонують вправи та виконують їх під ритмічну музику.

 До Міжнародного дня дитини на площі біля школи  учні малювали композиції на тему: «Я малюю мир». Неможливо було визначити переможця, тому що всі загони виконали цікаві, яскраві, змістовні твори.

Також 1 червня учні Княжицької школи взяли активну участь у створенні вернісажу біля будинку культури. Із задоволенням працювали над темою «Барви сонячного літа». У цей святковий день відбувся концерт талановитих, веселих дітей  в актовій залі школи. Усі з задоволенням плескали у долоні виконавцям пісень, танцюристам. Міжнародне свято захисту дитини у таборі відбулося на високому рівні. Діти отримали на прикінці солодкий подарунок – морозиво від керівників Будинку культури с. Княжичі - Шитої Л.М. та Петренко А.В.  й від підприємства ТОВ «Рудь».

Вчитель біології Петренко Л.М. запросила вихованців переглянути презентацію та дослідити якість меду у «Цікавій лабораторії». Вона розповіла: який буває мед, які його властивості, як правильно визначити справжній мед і як в домашніх умовах виявити, чи не має  різних домішок.

У нашому таборі є також мовний загін «Friends», на якому діти активно працюють і вивчать англійську мову і постійно її удосконалюють через різноманітні ігри, забави, конкурси.

 

Треба обов’язково відмітити різноманітне меню та якість приготовлених страв. Діти із задоволенням з’їдають смакоту та з новими силами займаються цікавими  справами, відпочивають, оздоровлюються.

счетчик посещений

Сайти

Бібліотека книг українською

Щоденник

Вікіпедія

www.uk.wikipedia.org              

Острів знань

Освіта. ua

Нормативні документи про освіту МОН України

Життя школи