ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ У ШКОЛІ 2019 - 2020 н.р.

Гурток "Юний медик"

ЛІТОПИСЦІ

Керівник гуртка: Куценко Любов Миколаївна
Керівник гуртка: Куценко Любов Миколаївна

Про історію, культуру, мистецтво нашого рідного села можна дізнатися відвідуючи гурток літописців. На заняттях вихованці розгадують таємниці села Княжич, вчаться креативно представляти її одноліткам та гостям музею.

Кіокушин карате "Тайфу"

Карате – японське бойове мистецтво. Є одним з видів спорту-кандидатів на включення до програми Олімпійських ігор.

Керівник: Долінін Георгій Станіславович

Цей спорт розвиває логічне мислення та витривалість

"Театр мод"

   Керівник: Дзекунова Ірина Володимирівна  

 Гурток полягає у розвитку естетичної та етичної культури дітей шкільного віку, відчутті та сприйманні прекрасного, прагненні до гармонійного вдосконалення свого тіла, що поєднує трудове та етичне виховання. Гурток дозволяє дітям вивчити історію костюма, дає можливість конструювати та демонструвати його, сприяє розвитку художнього смаку дітей, навчає догляду за тілом, вірному нанесенню макіяжу, розширенню знань про харчування, вивченню різних технік прикладного мистецтва.

Роботу можна подивитися на нашому сайті у розділі "Фотоальбом" 

 

 

Метою вивченняобразотворчого мистецтва є - виявляти і максимально розвивати творчі здібності дітей. У художній творчості, як і в іншій діяльності, важливо бути талановитим, але здібності розвиваються більше при наполегливій роботі.

Завдання полягає в опануванні і закріпленні дітьми основних навичок і технік з різних видів образотворчого мистецтва: малюнка, живопису, композиції, копії, паперопластики, аплікації, ліплення.

Навчити дітей виконувати малюнки, використовуючи різні види технік, знайомити з перспективою, побудовою геометричних фігур, тонуючи за допомогою градації світла, вчити вихованців копіювати малюнки, розвиваючи окомір, передаючи пропорції, форму, об'єм.

Познайомити з головними якостями повноцінного живописного зображення, матеріалами, базовими техніками роботи з гуашшю та аквареллю, розміщенням предметів в просторі (композиційно), передаючи світло (основами кольорознавства) і виконати практичні роботи з живопису.

Розвивати моторику руху, конструктивне мислення, творчу уяву на заняттях з паперопластики та аплікації, знайомити з різними техніками формоутворення, технікою вирізання з паперу (силуети, трафарети), технікою складання, навчити робити аплікації, композиції (колаж), об'ємні панно.

Вчити дітей прийомів ліплення, виконуючи горельєф, барельєф, декоративні тарілки, об'ємні ліпні вироби як цілісні, так і з окремих частин.

Познайомити з елементами декорування, оформлення, навчити дітей закінчувати роботи, передаючи їм індивідуальність, яскравість, неповторність.

В кінці навчального курсу провести загальну виставку дитячих робіт, що підвищить інтерес до майбутнього навчання та дозволить дітям переконатися в своїх здібностях.

ГрА на гітарі

Популярність гітари не викликає сумнівів. Гітара компактна, легка, а якщо її володар ще і уміє грати на ній, він - прикраса будь-якої компанії, будь то сімейна вечірка, зустріч друзів або турпохід. Ось цю мету і переслідує наш гурток - початкова база акомпанементу. Підіграти співаючій групі, собі що співає або кому-небудь що грає, скажемо на флейті або іншій гітарі; знать, як настроюється гітара; уміти розібратися із записом акордів у вигляді цифрування або записом мелодії у вигляді табулатури(саме у такому вигляді найчастіше записаний акомпанемент в Інтернеті); відрізняти один розмір від іншого; володіти різними видами ритму або перебору; мати досить багатий для одного року навчання репертуар(а хто не перший рік - ще багатіше); позбавитися про т комплексу "У мене немає слуху"; нарешті, уміти зіграти в ансамблі - список навичок, які хлопці, відвідуючі цей гурток, можуть придбати можна продовжити. Головне - усе це залишиться з хлопцями  та дівчатами по життю.

Батут

Стрибки на батуті, елементи гімнастики.

 

Тренер: Виноград Ірина Володимирівна 

Музичний гурток «Дзвінкі голоси»

Розвиток чутливості учнів до музики, допома відкрити їм в музиці животворне джерело людських почуттів і переживань. Виховувати здатність до активної музичної діяльності в житті школи. Розвивати художньо-творчі здібності дітей. 

Військово-патріотичний гурток

Зміст роботи гуртка полягає у підготовці учнів до захисту Вітчизни і розвитку у них фізичних якостей і рухових здібностей, підвищенню рівня фізичної  підготовленості, сформуванні знань, умінь та навичок запобігання нещасним випадкам, надзвичайним ситуаціям, гармонійному розвитку особистості учнів.

Архів

счетчик посещений

Сайти

Бібліотека книг українською

Щоденник

Вікіпедія

www.uk.wikipedia.org              

Острів знань

Освіта. ua

Нормативні документи про освіту МОН України

Життя школи